1 / 1
KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisiisi
850 €
29.11.2022 08:11

Гази Баба / Скопје

KIRBI so site delovi za cistenje mebel I tepisi. Kupena e 2400 evra I skoro voopsto ne e koristena. Se prodava za 1100 evra. 072305996

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Andrea
Потврден огласувач
071911503
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам