1 / 9
Opel Movano 2014god CH uvoz
19.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.04.2022 13:08

Тетово / Тетово

Se prodava Opel Movano
2014 godina
140.000km
Euro5 avtomatik
cenata e bez carina

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

AUTO VILLA
Потврден огласувач
077615049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам