1 / 3
Prodavam bmw E60 525dizel
6.000 €
Цената е фиксна
23.09.2022 23:08

Скопје Центар / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

525

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam bmw E60 525dizel
Vo mnogu dobra sostojba avtomatik so klima ispravna mnogu mal potrosac so reg i zelen karton do 12.22god.
Kolata e makedonski tablici.
6000evra. Moze zamena za vozilo suv, jeep ili kombe so mk ili bg ili stranski tabli so moja doplata ili so vasha moze da mi pisete ili da se javite na viber ili Whatsapp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

milce
Потврден огласувач
071477111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам