1 / 5
Urbaniziran Gradezen Plac so Geodetski Elaborat
35 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
23.01.2023 19:29

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

422 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Plac sproti gradskit park/stadion, mesto Domovica. Mestoto e urbanizirano so mnogu kukju sto se grada i placot e so celosen pristap na voda, struja, kanalizacija...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zogodni
Потврден огласувач
078430784
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам