1 / 12
Delovi za mercedes
По Договор
01.12.2022 16:58

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

190

Година:

1993

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 1

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 w202 w210 w140 w220 mb100 sprinter

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071933115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам