1 / 3
Плуг марка Квернеланд
1.500 €
26.02.2022 18:57

Свети Николе / Свети Николе

во одлична состојба четворобразден

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Се продава од:

darko
8ми Септември
Потврден огласувач
071374960
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам