1 / 4
Se prodava kuca vo Tetovo
259.999 €
26.02.2022 19:16

Тетово / Тетово

Број на соби:

8

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

80 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Centar

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost Po+2+PK so lokacija vo centar vo Tetovo.
_______________
Povrshina:
◆ Plac 200m2
◆ Dvor 80m2
◆ Stanben prostor 250m2 + 100m2 Po
______________

◆ Kucata ima toplotna pumpa i parno greenje

Cena:
◆ 259.999eur

Agencija ELINOR e sekogash dostapna za profesionalna i kvalitetna usluga.🏡

📞 +38970381888
📧 info@elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам