1 / 3
Термо печка
4.500 МКД
11.06.2022 12:56

Скопје Центар / Скопје

Продавам термо печка 6-ка во одлична состојба

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Мики
Потврден огласувач
075844508
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам