1 / 4
Iphone se
3.500 МКД
02.07.2022 15:52

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Se

Боја:

White

Интерна меморија:

16 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

4,1 - 4,9" инчи

Max socuvan so 84%kapacitet na bat

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

z
Потврден огласувач
075209290
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам