1 / 11
FORD FIESTA 1.4 BENZIN 2005 UVOZ CH
2.750 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.02.2022 21:26

Кичево

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

59 kw / 80 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

KOLATA E DONESENA OD SFAJCARIA SO VOZENJE
TOP SOSTOJBA BEZ NI EDNA MANA
220.000 KM SO SERVISNA KNISKA
FULL SERVIS:
SET REBRASTI
VODNA PUMPA
ULJE FILTERI
x4 NOVI ZIMSKI GUMI
INFO 070-983-005

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Besmir
Потврден огласувач
070983005
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам