1 / 8
VOLVO FH 500
По Договор
25.07.2022 14:18

Гевгелија / Гевгелија

Volvo fh 500
Euro 6
Redovno servisiran
Vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078443555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам