1 / 2
Dell 3010 ,13.3..i3 cpu...4ram
8.000 МКД
Цената е фиксна
30.06.2022 21:48

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

13 - 14 инчи

Baterija ne drzi

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

000
Потврден огласувач
0000000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам