1 / 4
Mercedes a ckasa170cdi
По Договор
04.03.2022 12:36

Кичево

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

A 170

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

170 kw / 231 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Mercedes a clasa170 cdi na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071933115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам