Се издава Дуќан во стоковна куќа
5 МКД
04.08.2022 19:51

Неготино / Неготино

Се издава дуќан 33 квадрати во стоковна куќа на втори спрат.
Дуќанот ( модно студио Стефи ) гледа према општина Неготино.

Телефон за контакт: 078 371 134 Ристе

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
075504010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам