1 / 3
Cilinder za Damper Kiper Korito
По Договор
31.05.2023 20:25

Ѓорче Петров / Скопје

Cilinder za damper korito kiperi so mestopolozba pozadi kabina na predniot del na sandukot
165 od bolcna do bolcna
So 3 izdolzuvanja (teleskopi)
Vo ispravna sostojba neosteten
070 245 782

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Sss
Потврден огласувач
070245782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам