1 / 9
Se izdava stan vo Cair - kompletno renoviran
1 €
Цената не е фиксна
27.02.2022 11:56

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Krste Asenov 14/3/21

Se izdava stan vo Cair so povrsina od 60 m2.
Kompletno renoviran / bez oprema.

Cena po dogovor

Goran: 078 257 999

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nenad
Потврден огласувач
070 32 77 88
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам