1 / 4
Bermudi
1.400 МКД
23.05.2023 16:46

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam novi top kvalitetni velosipedski bermudi
Belgiski brend Gio-Vanni
Premium gel jastuce Elastic Interface-Italy
Cena 1400 den
Golemina M, imam i drugi modeli so razlicna golemina

Prakjam po kargo niz cela Mk, do Skopje besplatna dostava
Za povekje info kontakt vo poraka

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mario
Потврден огласувач
078432194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам