1 / 1
Se baraat vozaci so Ц и Е
1 €
30.12.2022 15:52

Аеродром / Скопје

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол :

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Ц

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Доволни

Se baraat vozaci so Ц и Е kategorija,so EU dokumenti,Svedska firma,se vozi samo niz Svedska,za ozbilni i zainteresirani vozaci SAMO NA BROJOV NA VIBER: +46763285279

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
070230293
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам