1 / 10
Klimi
1 МКД
03.10.2022 10:51

Скопје Центар / Скопје

Accent Air Solution ви нуди:
-Комплетен Сервис за вашите клима уреди :
✅Поправка на сите видови климатизери
✅Полнење со фреон R22,R410,R407,R32
✅Хемиско и антибактериско чистење
✅Монтажа и демонтажа
✅Продажба и откуп на клими
✅Универзални и оргинал далечински

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Accent Air Solution
Потврден огласувач
070400349
Испрати Е-маил до огласувачот

Klimi

1 МКД

КЛИМА СЕРВИС/МОНТАЖА/ЧИСТЕЊЕ/ПРОДАЖБА НА КЛИМИ

222 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам