1 / 1
Na ul.Vanco Prke deloven objekt
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2022 07:51

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Se izdava deloven objekt vo strogiot centar na gradot ,sloboden e od 01.05.2022god.40 m2

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078632555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам