1 / 2
Караорман-Гевгелија
30 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.06.2022 22:00

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

5300 m²

Тип на земјиште:

Градежно


SE PRODAVAAT PLACOVI ZA SEMEJNI STANBENI ZGRADI VO URBANIZIRAN DEL SO MARKICA VO MESTO VIKANO KARAORMAN-GEVGELIJA. POVRSINA 5334 M2 ZAEDNO, NA KATASTERSKA PARCELA BR. 384. POSTOI MOZNOST ZA PRODAZBA NA CELA PARCELA, KAKO I ZA DEL PO DOGOVOR. CENA ZA CELA PARCELA EXTRA CENA!!!
070563386 - Jovan

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
071385564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам