1 / 2
Се продава Diesel часовник НОВ
5.500 МКД
Цената е фиксна
07.06.2023 12:23

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов часовник Diesel Original

Часовникот е за на десна рака,за повеќе информации контактирајте ме
Цена 90€ или 5500 Денари

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

prodazba
Потврден огласувач
071567238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам