1 / 4
Ogledalo so sijalici/ shminkernica
100 €
Цената е фиксна
150 €
28.06.2022 12:43

Карпош / Скопје

Se prodava ogledalo komplet so 6 sijalici. Dimenzii:
Shirina 115cm (90cm ogledalo) x visina 64.5cm.

Cena 150eur

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Eva
Потврден огласувач
+389 78 399 552
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам