1 / 3
TOSHIBA VHS TO DVD
200 €
24.05.2022 15:31

Кисела Вода / Скопје

KAKO NOVO ODLICNO RABOTI I PRESMIMUVA HD DTS 5.1

Supports Acceptés : DVD Vidéo • DVD Audio • CD Audio
CDR • CDRW • DVD+R • DVD+RW • DVD-R • DVD-RW • VCD • SVCD • Cassettes VHS
Codecs Vidéo : DivX® 3.x • DivX® 4.x • DivX® 5.x • MPEG-1 • MPEG-2
Codecs Audio : MP3 • MPEG 5.1 • PCM
Dolby Digital (AC3) • DTS
Images : JPEG
Containers Multimédia : AVI • MPEG/MPG

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

Се продава од: Претпријатие

WiAudio
Hristo Tatarcev
Потврден огласувач
077855515
Испрати Е-маил до огласувачот

YAMAHA CDX 393

50 €

APPLE TV 4 HD

100 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам