1 / 3
Snowboard Wild Duck
1 МКД
Цената не е фиксна
Денес 12:01

Битола / Битола

💥Snowboard/ daska Wild Duck 150cm po povolna cena
• Vezovi vo ispravna sostojba
• Zdrava podloga i kantovi💥

Kontaktirajte vo sekoe vreme

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
079 367 477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам