1 / 5
Hyundai trajet dizel 2.0 crdi
По Договор
04.03.2022 12:24

Кичево

Марка:

Hyundai

Модел:

Trajet

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сина

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

112 kw / 152 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Polovni delovi za hyundai trajet dizel

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Adnan
Потврден огласувач
071933115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам