1 / 5
MOTORNA PILA DOLMAR
150 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.06.2022 15:27

Ѓорче Петров / Скопје

ПРОДАВАМ МОТОРНА ПИЛА ДОЛМАР МНОГУ МАЛКУ КОРИСТЕНА ЗА ДОМАШНИ ПОТРЕБИ. КОМПЛЕТНО ИСПРАВНА.ЦЕНА 150 EU

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Саше Лозанов
Потврден огласувач
075535120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам