1 / 5
Singer masina za sienje Сингер машина за шиење shienje
30 €
08.08.2022 19:01

Куманово / Куманово

Na prodazba Singer masina za sienje, seriski broj C1879423, proizvedena 1908 godina. Masinata vrti, mozda i sie. Znaci samo masina, bez postolje, bez plotna.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071208987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам