1 / 7
Univerzalna lambda sonda
2.000 МКД
01.12.2022 10:22

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Sondata e cisto nova ne upotrebena, univerzalna so cetiri zici inf. Na tel 078 383 241

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

LG
Потврден огласувач
078383241
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам