1 / 7
Banesë në Tetovë 100m larg USHT
54.200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.08.2022 03:02

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

58 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ilindenska 1120

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. Cmimi i diskutueshem. Banesa eshte e renovuar me dyer dhe dritare te reja, si dhe lyerje komplete te murnave.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

MJ45
Потврден огласувач
071867961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам