1 / 6
Postolje masina sienje singer bagat masa постоље шиење багат
2.000 МКД
14.05.2022 22:37

Куманово / Куманово

Na prodazba sredeno postolje od Bagat masina za sienje. Boja crna mat.

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
071208987
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам