1 / 5
Grunfos pumpa za parno Пумпа парно Magna 3
380 €
27.05.2023 07:08

Битола / Битола

Grundfos pumpa za parno magna3 skroz nova, germansko proizvodstvo donesena od stranstvo.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
075426088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам