1 / 9
Шумски Мед / Sumski Med
500 МКД
23.01.2023 12:23

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

100% Природен Шумски Мед
Локација на пчеларник: Речани - Полаки, Кочанско, н.в.=940m
Година: 2021

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Simona
Потврден огласувач
076520405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам