1 / 1
Monter na mebel
1 €
08.05.2022 23:08

Чаир / Скопје

Категорија:

Општи работни места

Пол:

Машко

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Други јазици

Компјутерски вештини :

Не е важно

Montirame demontirame mebel,pllakari,komodi,kujni
Vrsime skrsenje na ploqki so hilta
Pravimi kacuvanje na mebel,bela tehnika
Tel:070807898

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Besim
Потврден огласувач
070807898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам