Се продава нива во с.Прдејци, Гевгелија
По Договор
25.09.2022 16:47

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

900 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во местото ,,Шумелјот'' со површина од 900м2 над автопатот во село Прдејци, Гевгелија. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

S
Потврден огласувач
078484962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам