Се продава нива во с.Прдејци, Гевгелија
По Договор
06.05.2022 13:26

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива во место наречено ,,СКРТ'' со површина од 1500м2 над црквата во село Прдејци, Гевгелија. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

S
Потврден огласувач
078484962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам