1 / 4
Guma so Bandaz Komplet ATV UTV
100 €
14.05.2022 20:27

Неготино / Неготино

Испраќам по карго    

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со гуми за сите сезони

Дијаметар на бандаж:

14

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

255

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

Останато

Се продава комплет гума со бандаж. Одговара на сите ATV или UTV. Гумата е во одлична состојба и бандажот е топ. Користена многу малку како резервна гума.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
071622454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам