1 / 7
VOLVO FH 500 & LADILNIK SCHMITZ(KOMPLET)
По Договор
25.07.2022 14:19

Гевгелија / Гевгелија

Volvo fh 500
2015 GOD
Ladilnik SCHMITZ
2007 GOD

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
078443555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам