1 / 11
FIAT PUNTO 1.3 multijet 55 kW. 2006 god
3.350 €
28.06.2022 10:03

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Punto

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

FIAT PUNTO 1.3 multijet 55 kW. 2006 god
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi. Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам