1 / 2
Genius Gx-Gaming
2.500 МКД
07.04.2022 19:11

Битола / Битола

Genius GX-Gaming 5.1 Surround Sound 80 Watts Gaming Speaker .Zvucnicite se koristeni 2 godini i se prodavaat poradi ne koristenje.
*Okolu cenata ima prostor za dogovor*

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Звучници

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
078350582
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам