1 / 8
atraktiven stan vo najstrog centar, nad "BAKAL"
119.500 €
29.09.2022 10:43

Тетово / Тетово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

100 m²

Греење:

Централно

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

strog centar,nad "BAKAL"

Odlična ponuda samo vo agencija "CHANAK"
📏POVRŠINA: 100 m2 stan + 10m2 podrum
⛳️ LOKACIJA: najstrog Centar-nad "BAKAL"
► RASPORED:
• Dnevna so kujna i trpezarija i terasa
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Golema Banja
• Terasa 1 so pogled na glaven bulevar
• Terasa 2 so pogled pozadi
► Cena :
• 119.500 EUR
Info: 078/449-989
WhatsApp: 078/449-989
Viber: 078/449-989

https://fb.watch/brIlbffLfV/

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

NOVOGRADBA na 1 kat so 1 spalna

49000 €

full opremen stan so 2 spalni

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам