1 / 1
Kupuvam ford fiesta,stranska,zaribana havarisana
123 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.04.2023 17:29

Велес / Велес

Kupuvam ford fiesta,udrena,zapalena,stranska,bez dokumenti..
077698443

Категорија: Моторни Возила / Откуп на Автомобили / Моторни Возила

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077698443
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам