1 / 3
Dve fotelji proizvodstvo na Jugoeksport
8.000 МКД
03.08.2022 08:33

Аеродром / Скопје

Foteljite se kratko koristeni i mnogu ocuvani.
Imaat atraktiven izgled , materijalot e kvaliteten i lesno se odrzuvai se so slednite dimenzii:
Visina 90sm. Sirina na sediste 58 sm. Dlabina na sedište 55 sm . dlabina na sediste so naslov 85 sm.

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Olgica Mickovska
Потврден огласувач
071227116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам