1 / 3
Detsko sediste za velosiped bellelli
4.500 МКД
Цената е фиксна
29.04.2022 13:44

Аеродром / Скопје

Se prodava odlicno socuvano kako novo bellelli sediste, mnogu malku koristeno.
Tel za kontakt 070 386 380
Tel za kontakt 070 386 380
Tel za kontakt 070 386 380.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

NNNNN
Потврден огласувач
070555506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам