1 / 6
Renault Grand Espace
1.300 €
28.02.2022 11:07

Неготино / Неготино

Марка:

Renault

Модел:

Grand Espace

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Renault Espais Grand kolata e staklo go ima najubaviot motor 2.0 benzin plin so ful oprema plinot e germanski a motorot broe kolata se prodava za smesna Cena zaradi iseluvanje vo stranstvo.
Cena 1300 evra
Telefon za kontakt: +389 76699155

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
075488045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам