1 / 4
Pila--vertikalna
6.500 МКД
Цената е фиксна
20.06.2022 17:57

Битола / Битола

Nova, kupena pred 2-3 meseci, ne e koristena kupena po greshka--nova od pridavnica od Skopje.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
070237579
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам