1 / 9
Alfa 147 1.6I
1.500 €
28.02.2022 11:18

Неготино / Неготино

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Alfa 147

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Alfa Romeo 147 so najubaviot motor 1.6 benzin nogu malku trosi samo pet litri na sto kilometri kolata e so ful oprema so klimatronik so bela koza so bandazi I servis napraven kolata se prodava poradi odenje vo stranstvo I se prodava za smesna cena
Cena za samo 1500 evra.
Telefon za kontakt: +389 76699155

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
075488045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам