1 / 6
Audi A8 3.7i
2.800 €
28.02.2022 11:22

Неготино / Неготино

Марка:

Audi

Модел:

A8

Година:

2005

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

09.2022

Сила на моторот:

208 kw / 283 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Hitno se prodava Audi A8
Na bugarski tabli so platen danok I registracija Kolata e staklo 2005 god
Motorot e 3.7 benzin plin
Ednostavno kolata e avion I cenata e smesna za 2800 evra
Tel za kontakt 076699155 pero

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
075488045
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам