1 / 10
CITROËN C3 PICASSO 1.6HDi 90HP
8.200 €
04.10.2022 12:06

Кочани / Кочани

Марка:

Citroen

Модел:

C3 Picasso

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ОПИС
Година:
2015
Марка:
CITROËN
Модел:
C3
Гориво:
ДИЗЕЛ
Мотор:
1.6HDi 90HP
Менувач:
Рачен
Број на седишта:
5
Каросерија:
HATCHBACK
Километража:
120000
Надворешна боја:
Црвена
Шифра:
548985
8,200 €
ОПРЕМА
ABS
AirBag
ESP
Multimedia System
Припрема за Телефон
Централна Брава
Електрични Прозори
Електрични Ретровизори
Ел. Склопливи Ретровизори
Борд Компјутер
Кожен Волан
Команди на Волан
CRUISE Control
Навигационен Систем
ДВОЗОНСКИ Климатроник
Park ASSIST
LED Пакет
ГЕНЕРАЛНИ ИНФОРМАЦИИ
ПРОИЗВЕДЕНА: 03/2015
● МОЖНОСТ ЗА ЛИЗИНГ / ПЛАЌАЊЕ НА РАТИ
● МОЖНОСТ ЗА КОМПЛЕТНА РЕГИСТРАЦИЈА ОД НАША СТРАНА
● 2 ОРИГИНАЛНИ КЛУЧЕВИ
● КОМПЛЕТНА СЕРВИСНА ИСТОРИЈА
● ГАРАНЦИЈА ЗА ПОМИНАТИ КИЛОМЕТРИ
● УВЕЗЕНО ОД ОВЛАСТЕН ДИСТРИБУТЕР ОД EU

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

AUTOWELT
Todosie Paunov 36
Потврден огласувач
078/203-200 076/699-999
Испрати Е-маил до огласувачот

VW POLO TRENDLINE 1.2TDI 75HP

7400 €

VW ARTEON 2.0TDI 150HP ELEGANCE

29600 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам