1 / 2
BIC STANDARD SEDISTA
5.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 13:09

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Koristeni samo edno leto. Socuvani isto kako novi.

Категорија: Спортска опрема и активности / Водени спортови / чамец / Справи / Опрема

Се продава од:

Zare
Потврден огласувач
075461303
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам